English
Arabic
Persian

دستگاه تزریق سیلیکون و کاشت بولت (تفنگی چسب) وسیله ای است برای سهولت در اجرای عملیات درزگیری با درزگیرهای سیلیکونی که در بسته بندی های کارتریج عرضه می شوند. از این گان ها میتوان برای تزریق انواع سیلیکون ها استفاده کرد​​​​​​​

معرفی گان (تفنگ) تزریق ماستیک 
گان تزریق ماستیک سوسیسی  (گان تزریق چسب و درزگیر) در اغلب صنایع به‌ویژه صنعت ساختمان جهت انجام اموری مانند نصب درب‌و‌پنجره، نصب شیشه و دوجداره‌سازی کرتین وال، نصب صفحات شیشه‌ای هنگام ساخت آکواریوم‌های بزرگ و سایر فعالیت‌ها در فضاهای داخلی و خارجی قابل استفاده است.
ضرورت استفاده از گان تزریق چسب و درزگیر 
امروزه انواع محصولات درزگیر و چسب‌ها، علاوه بر بسته‌بندی کارتریج به‌شکل سوسیسی نیز ارائه می‌گردند، به‌طوری‌که در ورق‌های آلومینیومی با حجم‌های متفاوت عرضه می‌شوند. این امر نه‌تنها تاثیری بر نوع و کیفیت محصول ندارد بلکه مزایای رقابتی نیز ایجاد می‌کند. از جمله:
۱. محافظت از محصول در برابر جذب رطوبت هوا
۲. صرفه‌جویی در فضای لازم جهت انبارداری
۳. کاهش میزان تولید زباله پلاستیکی و نیاز به فضای کمتر جهت دفع زباله‌ها
این نوع از محصولات به‌تنهایی قابل استفاده نیستند و برای خارج کردن محتویات درون آن‌ها به یک ابزار دستی نیاز هست. محصولی که پیش روی شماست; گان تزریق ماستیک ، یک گان سوسیسی کالاگان است. یکی از انواع همین گان‌ها است که جهت تزریق راحت انواع چسب‌ها و درزگیرها با غلظت‌های متفاوت طراحی شده‌است. تفنگ تزریق چسب و درزگیر  شامل بدنه و دسته آلومینیومی است.
مزایای استفاده از گان WB-607A
که این امر مزایای کاربردی بسیار زیادی را شامل می‌شود از قبیل:
۱. دوام بالا
۲. وزن کم
۳. کاربری راحت برای کلیه افراد
۴. مقاوم در برابر خوردگی و سایش
۵. کارایی بالا جهت اعمال محصولات با حجم‌های متعدد

انبر همتراز دارای یک فک ثابت و یک فک متحرک می باشد.فک ثابت انبر همتراز به قسمت انتهای گوه تکیه می کند و فک متحرک به کلیپس تکیه کرده و عملیات قفل شدن صورت می گیرد. انبر همتراز دارای دو فک متحرک است که یکی برای همتراز کاشی بزرگ و دیگری برای همتراز کاشی کوچک می باشد و با توجه به نوع کاربرد جا زده می شود نکات مهم : در هنگام استفاده از همتراز نیاز است که ابتدا با توجه به ضخامت کاشی یا سرامیک و سایز همتراز آچار همتراز توسط پیچهای تنظیم و فک متحرک تنظیم شود تا فشار وارده به کلیپس و گوه همتراز یکسان باشد و فشار بیش از حد انبر همتراز یا آچار همتراز موجب شکستن کلیپس و در رفتن گوه نشود و یا اینکه فشار پایین آن موجب قفل شدن مناسب کلیپس و گوه نشود ولق بودن آنها موجب عدم هم ترازی لبه ها نسبت به یکدیگر شوند . پس از هر بار استفاده انبر آن را تمیز نموده و در یک محفظه قرار دهید تا گرد و خاک و آلودگی مانع عملکرد صحیح آن نشودو عمر آن را بالا ببرد کاربرد:مصرف انبر همتراز نسبت به سایر روش های سنتی مزایای ویژه ایی دارد از جمله مزایای مهم قفل کردن هم تراز توسط ابزار همتراز می توان عدم شکستن کلیپس همتراز و گوه همتراز اشاره نمود که در روش قفل شدن به کمک چکش و دیگر ابزار امکان شکسته شدن به دلیل فشار ضربه بالا و خطای انسانی وجود دارد


سبد خرید