مولتی واترپروف 111

روش مصرف

آماده سازی:

سطح مورد نظر برای اجرای مولتی واتر پروف 111 باید عاری از هرگونه آلودگی ، گرد و غبار ، ذرات سست ، چربی و یا هر گونه پوششی باشد.

چنانچه روی سطح ترک یا درزی مشاهده می کنید ، نسبت به ترمیم درز توسط مواد ترمیم کننده اقدام نمایید و در صورت عمیق بودن درزها از ماستیک پلی یورتان جهت درزگیری استفاده شود.

چنانچه در نظر است سطح استخر آب بندی شود ، اطراف کلیه لوله های ورود و خروج آب , چراغها و هر چیزی که داخل سطح قرار دارد را توسط ماستیک پلی یورتان درزگیری نمایید.

کلیه درزها را به ابعاد حدود 3*3 ماهیچه کشی نمایید.

بهتر است قبل از اجرای این محصول، یک لایه پرایمر روی سطح اجرا شود تا چسبندگی ملات آب بندی به سطح افزایش یابد.

ظرفی مناسب انتخاب نموده و جزء مایع را در حالی که همزن برقی

( دریل + پره ) روشن است ، داخل آن ریخته و کم کم پودر را به آن بیافزایید و تا حصول ملاتی همگن و یکنواخت میکس را ادامه دهید.

حتما قبل از اجرا ، سطح مورد نظر را با آب شیرین اشباع نمایید.

اجرای این محصول توسط کاردک یا فرچه به راحتی قابل اجراست.

لایه اول را در یک جهت ( عمودی یا افقی ) اجرا نمایید .

لایه دوم را زمانی که هنوز لایه اول خشک نشده ( حدود 3 الی 4 ساعت بعد از اجرای لایه اول ) در جهت خلاف لایه اول اجرا نمایید . پیشنهاد می شود برای بهبود خواص و افزایش عمر و الاستیسیته لایه آب بندی ، بین دو لایه از توری مش فایبر گلاس استفاده کنید تا لایه آب بند ،به اصطلاح مسلح شود.

میزان مصرف

میزان مصرف   به سطح زیر کار بستگی دارد و عموماً برای سطح با زبری نرمال ، میزان مصرف برای هر لایه به ازای هر متر مربع 1 کیلوگرم می باشد .

مولتی واترپروف 111

made in iran
www.zorlushimi.com

شرح

آب بندی و عایقکاری و محافظت از سطوح بتنی، همواره یکی از دغدغه های موجود در سازه های بتنی می باشد. این موضوع بخصوص در سازه های قدیمی که از تکنولوژی هایی که امروزه برای آب بندی داخلی و سطحی بتن موجود است ، استفاده نشده، به وفور مشاهده می شود. از این دسته می توان به استخرها ، مخازن ، چاله آسانسور ها و …اشاره نمود . همچنین در بسیاری از پروژه های جدید نیز، بنا به نظر کارفرما، آب بندی داخلی بتن انجامنمی شود و یا استخر یا سازه مورد نظر از مصالحی مانند بلوک و آجر ساخته می شود که نیاز به آب بندی سطحی بعد از اجرای سازه خواهد داشت . مولتی واتر پروف 111 گزینه بسیار مناسب برای آب بندی سطوح بتنی می باشد . این ماده ، یک محصول پلیمری اصلاح شده ، بر پایه سیمان و سنگدانه ها و رزین آکریلیک می باشد و دارای قابلیت ارتجاعی ، دوام و چسبندگی بسیار بالا می باشد . مولتی واتر پروف 111 به سهولت روی سطوح قابل اجراست .