0912-65 95 434

shimizorlu@gmail.com

شرکت صنایع شیمیایی بتن زرلو (سهامی خاص)

۰

آب بند کننده T90 چیست؟

Zorlu-t90 محصولی جهت آب بندی و رزین (چسب آب بندی)

Zorlu-t90 مایعی شیری رنگ با  خاصیت آب بندی ۱۰۰% است که پس از استفاده روی سطح یا ترکیب در ملات کاملاً بیرنگ میشود. این ماده که بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره­گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است، قابلیت ترکیب در هر نوع دوغاب را به راحتی دارا بوده و پس از اجراء، پیوند مولکولی قوی را با سازه پدید­ آورد  و دارای نفوذ بسیار عالی در انواع سطح (حتی آهن و چوب) می باشد.

 

 دمای ۷۵- الی ۳۵۰+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد. فشار های منفی و مثبت آب را به راحتی تحمل نموده و به عنوان ماده ای همه کاره در صنعت ایزولاسیون شناخته می شود.

 

 

 

مزایا Zorlu-t90 :

قابل اجراء توسط قلمو و پیستوله، عدم نیاز به سیمان کاری و ملات پلاستر پس از اجراء، کاهش ضخامت لایه ایزولاسیون و عدم محدودیت اجراء در دیواره ها و ارتفاعات، عدم تعرق و ورقه شدن لایه های آب بندی به مرور زمان، عدم آسیب پذیری و سوراخ شدن لایه در مقابل تنش های طبیعی سازه و کاهش هزینه های کارگری و مصالح، قابلیت ترکیب با انواع رنگ های آکریلیک (پایه آب)، دارای تاییدیه از بیمارستان و آزمایشگاه های تحت نظر وزارت بهداشت ایران جهت استفاده در مخازن آب شرب

 

موارد مصرف Zorlu-t90 :

بر روی کلیه سطوح سیمانی، بتنی، سنگی، گچی، آجری، چوبی و قابل اجراء بوده و در موارد زیر کاربرد دارد:

 

الف : استفاده در ملات نرمه کشی و دوغاب های سیمانی

 

این ماده اغلب به عنوان topcoat جهت پوشش نهایی و عایق نمودن سطوحی مثل استخر، نماهای سیمانی، مخازن بتنی آب شرب یا فاضلاب، پشت بام ها، سرویس های بهداشتی، تراس، پارکینگ و . استفاده می شود. یک لایه به ضخامت ۳۰۰ میکرون تا ۵ میلیمتر از آن (ضخامت نهایی لایه ایزولاسیون تا ۵ میلیمتر می­باشد) قادر است هر سطحی را کاملاً آب بندی نماید.

 

ب : استفاده به صورت خالص جهت رزین

 

این ماده را میتوان به صورت خالص و بدون ترکیب با دوغاب سیمان جهت رزین نمودن کلیه مکان ها و نماهایی که رنگ و ظاهر کار نباید تغییر کند، با نسبتی از آب (بسته به نوع کار) با قلمو یا پیستوله اجراء نمود.